Seminář pro rodiče "Hra - Seznámení se s neviditelnými aspekty vztahů mezi dítětem a prostředím“

Datum:

Milí příznivci výchovy a vzdělání,

srdečně Vás zveme na seminář „Hra. Seznámení se s neviditelnými aspekty vztahů mezi dítětem a prostředím“
23. 11. od 17h.

Jak již víme, hra je jedním z nejdůležitějších aspektů dětského vývoje, objevování a poznávání. Je totiž univerzální a nejpřirozenější formou komunikace pro všechny děti předškolního a mladšího školního věku. Během semináře ukážeme si tuto univerzálnost na příkladech pozorování různých dětí. Zároveň společně rozebereme, proč je důležité tuto přirozenost respektovat, umět pozorovat, rozlišovat a s velkou citlivostí tlumočit.

Budeme také diskutovat o tom, jaký typ hry má největší rozvojový potenciál a proč v poslední době úroveň této hry výrazně klesá.

Seminář je zdarma, je však nutná rezervace na 776805732.

Těšíme se na Vás!

Dokumenty ke stažení: